Контроль статики у промисловості

Представник в Україні: +380 (44) 524 9604

Сертифікація UL для генераторів статики Fraser IONFIX Compact

 • Провідний фахівець з статичного контролю Fraser Anti-Static Techniques оголосив про отримання сертифіката UL на генератори статики IONFIX Compact.

  З моменту запуску, декілька років тому, IONFIX Compact став світовим лідером у створенні статичної електрики для підвищення ефективності виробництва та виробничих процесів. Багатофункціональний продукт забезпечує високу напругу на заряджаючі електроди, для тимчасового зчеплення між матеріалами промислового застосування, в таких галузях як виготовлення мішків, закріплення, упаковка, пакувальне обладнання та маркування у формі (IML). Завдяки різноманітним сумісним аксесуарам IONFIX Compact також застосовується для зарядки виробів та розділення матеріалів.

  Генеральний директор Fraser Anti-Static Techniques, Брюс Клотьє, сказав: «Важливо, щоб наші клієнти мали довіру до наших продуктів, і сертифікація UL була очевидним наступним кроком для IONFIX Compact.

  «Офіційна сертифікація надасть ОЕМ виробникам та кінцевим споживачам у всьому світі впевненість, що моделі в асортименті IONFIX Compact відповідають вимогам стандарту UL щодо потенційного ризику пожежі, ураження електричним струмом та механічних небезпек.»

  «Цей продукт широко застосовується в організаціях по всьому світу та виявився безпечним та ефективним - не лише у забезпеченні ефективного виробництва, але й у захисті операторів у своїх робочих умовах».

  Із варіантами змінного та постійного струму IONFIX Compact забезпечує потужність 20 Вт від 20 кВ до 30 кВ. Маючи, як позитивні, так і негативні полярності, малий, але надійний IONFIX Compact має вбудований захист від перевантаження, короткого замикання, іскроутворення та неправильної проводки поряд з декількома рівнями безпеки. Окрім того, що пропонує повний пульт дистанційного керування, він має чіткий та простий користувальницький інтерфейс, який дає оператору повний контроль над напругою та вихідним струмом, а також точний аналіз роботи та несправності.

  На додаток до нового сертифікату IEC CB DK-94020-UL, IONFIX Compact має сертифікат CE і відповідає стандартам Директиви про низьку напругу 2014/35 / ЄС та Директиви EMC 2014/30 /EU.

 • 1