Контроль статики у промисловості

Представник в Україні: +380 (44) 524 9604

Провідний фахівець з промислового статичного контролю Fraser Anti-Static Techniques запустив потужну шину-іонізатор XIFOS 33 на виставці K2019 у Дюссельдорфі (Німеччина)

  • Пропонуючи лідируючу на ринку продуктивність, інтелектуальний XIFOS 33 забезпечує 33 кВ імпульсної іонізуючої потужності постійного струму із вбудованим зондуванням полярності та адаптаційним виходом іонізації для нейтралізації фактичного заряду на матеріалі для отримання оптимальних результатів. Налаштування іонізаційної відстані та налаштування потужності легко регулювати локально, без використання будь-яких інструментів, завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу. Це робить установку простою і уникає необхідності будь-якого додаткового обладнання для дистанційного програмування або управління.

    За станом панелі можна легко стежити за допомогою 5 зелених / червоних бортових світлодіодів. Крім того, XIFOS 33 сумісний з входами PLC IEC 61131-2 типу 1, 2 та 3. Підключення здійснюється за допомогою стандартного 5-контактного роз'єму M12, що дозволяє клієнтам стежити за його роботою в будь-яких умовах.

    Зворотно сумісний зі статичним елімінатором NEOS 30 Fraser, XIFOS 33 випускається довжиною 600 мм, 750 мм, а потім кроками від 250 мм до максимальної довжини 6000 мм, з активною іонізацією по всій довжині штанги. Конфігурована для нейтралізації зарядів на відстані в діапазоні від 250 до 1500 мм, потужність XIFOS 33 робить його ідеально підходящим для виробників обладнання та кінцевих споживачів, які мають потужні перемотчики, екструдери та ламінатори.

    Брюс Клотьє, генеральний директор Fraser, прокоментував: "Протягом десятиліття першопрохідцем у використанні технології 24В постійного струму в статичній елімінації наша команда з інженерно-конструкторських розробок хотіла базуватись на знаннях, отриманих від нашого дуже успішного JUPITER та NEOS. XIFOS 33 був скрупульозно розроблений з моменту створення з надійністю та масштабованістю, щоб відповідати майбутнім вимогам замовника. Удосконалюючи наші програмні алгоритми, щоб забезпечити постійну реактивну та адаптивну реакцію для нейтралізації конкретного заряду матеріалу, ми раді, що ми можемо запропонувати клієнтам засоби статичної нейтралізації для підвищення якості роботи на сучасних високошвидкісному обладнанні.

    «Ми продовжуємо лідирувати в сегменті 24В постійного струму, і XIFOS 33 - це справді потужне доповнення до нашого вже широкого спектру статичних елімінаторів».

  • 1